#😍

No Posts Yet.

Search 😍 →

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
cay.k.art. @finnwolfhardofficial plays Miles in @turningmovie and we got a spider

@finnwolfhardofficial plays Miles in @turningmovie and we got a spider scene in the trailer- let’s hope no actual spiders were hurt in the making of this film!!!!!!

Share 2679 28
flavored.pringles. working out is so hard but makes me feel so happy

working out is so hard but makes me feel so happy

Share 12590 47
leyrequijada. Adiós al último finde de buen tiempo por el norte (ojalá me equivoque)

Adiós al último finde de buen tiempo por el norte (ojalá me equivoque) Por cierto, no suelo llevar pitillos pero siempre me gusta tener un par de esos que no te quitas y te da pena que estén para lavar😂 estos son de @salsaofficial Buen comienzo de semana bonit@s🥰 . . . . . . . . . . . #me #style #stylish #beauty #ootd #outfitoftheday #clothes #accesories #hair #blonde #heels #nails #fashion #fashionable #fashionaddict #lookoftheday #picoftheday #photooftheday #bilbao #instadaily #design #girl #cute #instagood

Share 685 33
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

‘Black Chocolate’ 🖤 (Day 11 of @drawtober) . Due to the joyful feedback all original drawings for #inktober are available in my shop for HOWLING prices - in keeping with the spirit of fun and joy that is Halloween 🖤 If you would like to bring one of these pieces into your home See Link In Bio. Any questions DM me 💛 . #drawtober2019 “1 month, 6 prompts”. These five days are ‘Wolf’s Bane’.

Share 613 45

🍖SEXY CHICKEN 🍗 ⭐️⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 🎉Belongs to the talented: @louieschicken ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 1)🌏Use our hashtag #erotic_food_ for sharing your photos 2)🌏Follow our sexy tasty gallery @erotic_food_ 3)🌏Mark us on your photos #bbq #chicken #chickenwings

Share 637 7
dropsatisfy. ˗ˋˎ @soyummy ˎˊ˗
⠀
*ೃ࿔|| song: suncity by khalid
ask me questions! (on

˗ˋˎ @soyummy ˎˊ˗ ⠀ *ೃ࿔|| song: suncity by khalid ask me questions! (on my story) 😚

Share 45237 26

Tavë Kosi me Mish Qengji Recetë për 4 persona. •Përbërësit: 1 kg mish qengji i freskët 1 kg kos shtëpie 2 lugë miell 3 kokrra vezë pak gjalpë 2 lugë oriz kripë •Përgatitja: Në një tavë vendosim mishin, e kriposim, shtojmë pak gjalpë, dy lugë oriz, 1 gotë ujë. Tavën e mbulojmë me letër alumini dhe e kalojmë në furrë në 220 gradë. Pasi të ketë kaluar gjysma e kohës së pjekjes, heqim letrën e aluminit. Ndërkohë në një tas miksojmë tre kokrra vezë, shtojmë pak kripë dhe 2 lugë miell, e miksojmë mirë që mielli të mos bëhet kokërr dhe shtojmë rreth 1 kg kos. Përbërësit i kalojmë në një tenxhere, pasi i shtojmë pak lëng mishi e kalojmë në zjarr derisa të marrë valë, përziejmë me lugë gjatë gjithë kohës. Përbërjen me kos e shtojmë në tavën me mish, i lëmë të gjithë përbërësit të piqen me njëri tjetrin derisa të marrim një ngjyrë të artë, rreth 45-50 minuta. Ju bëftë mirë!😋 🍲🥗🥘🍜🍛🍝🍈🍇🍎🍐🍑🍋🍌🍓🍓🌽🍑🥔🍆🍄🌰🥖 #gatimetradicionale #receta #kuzhinashqiptare #albanianfood #visitalbania #traditionalfood #traditashqiptare #gatimetradicionaleshqiptare #shqiperiaime #alb #albania #shqiperi #food #gatuaj

Share 409 8

Women like me don’t happen often so never forget about how rare i am like .. a STAR ⭐️ My socks are from @garage.store1 🌻 _________________________ #egypt #sun #sunflower #outfitinspiration #outfits #outfitoftheday #grey #girlspower #weird

Share 7224 78
meen__story. • ทาร์ตไข่ 🥰 • 
#yum #yummy #food

• ทาร์ตไข่ 🥰 • #yum #yummy #food

Share 351 12
ilclubdellericette. Cercate una merenda che faccia felici grandi e piccini? Allora vi cons

Cercate una merenda che faccia felici grandi e piccini? Allora vi consigliamo di preparare questa Mousse al Cioccolato con Banane, un dolce golosissimo che andrà a ruba! 🤤😋😍 📝 PER LA RICETTA LINK IN BIO E NELLE STORIE⁠ 🔎 SCOPRI ALTRE RICETTE SU ilclubdellericette.it⁠ #clubdellericette #merenda #break #pausa #pausacaffe #moussealcioccolato #mousse #cioccolato #foodsgram #instafood #foodporn #delicious #wow #yummy #ricetta #ilovecooking #italianfood #food #homemade #ricette #ID_15072 #fattoincasa #ricette #ricetteautunno #autunno #autumn #ricetteottobre #ottobre #cucina #cucinaitaliana

Share 376 4
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});