(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
fifthzetta_al. @bodega x @chocolateskateboards krijuan nje koleksion kapsule qe perfs

@bodega x @chocolateskateboards krijuan nje koleksion kapsule qe perfshin tavolina skateboardi e veshje qe paraqesin dedikimin dhe pasionin e 2 brandeve per boten e skate dhe streetwear. Mund ta gjeni koleksionin tek faqet e Bodega dhe Chocolate Skateboards. 📷: Eric Zeller . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #albania #kosovo #shqiperia #kosova #tirana #tiranapost #tiranacity #tirane #prishtine #prishtina #visitalbania #albanians #albanian #shqiperi #durres #durrescity #durresi #vlora #vlore #fier #fieri #shkodra #berat #gjirokaster #prizren #gjakova #prishtinacity #tiranalifestyle #shqiperiaime #richkidsalbania

Share 0 0
oferta_trajnimi_punesimi. NJOFTIM PËR STUDENTË!

KENI DËSHIRË TË ANGAZHOHENI ME PROJEKTE?

ME NE

NJOFTIM PËR STUDENTË! KENI DËSHIRË TË ANGAZHOHENI ME PROJEKTE? ME NE KENI MUNDËSINË! Në emër të një kompanie ndërkombëtare në Tiranë, e cila po kryen projekte dhe ne qytete te tjera në Universitete shtetërore, po kërkojmë INTERVISTUES(Mystery Shopper) per nje projekt. Ju do të kryeni një punë interesante e cila do të ndihmojë dhë në rritjen e aftësive tuaja për të intervistuar, mbledhur dhe interpretuar informacione. Kërkesat e pozicionit: Aftësitë që ju bëjnë një Intervistues të mirë dhe që ne po kërkojmë përfshijnë: • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe në të shkruar • Të jeni dëgjues të mirë • Mundësia për të ndjekur udhëzimet me saktësi • Besueshmëria (p.sh. ju mbani angazhimet dhe detyrat tuaja të plota deri në afatin e fundit) • Një kujtesë e mirë dhe vëmendje ndaj detajeve • Të jeni korrekt dhe fleksibël • Të jeni të kujdesshëm dhe të saktë gjatë mbledhjes së të dhënave • Të respektoni udhëzimet dhe rregullat e punës, të keni etikë dhe të jeni te përgjegjshëm ndaj punes. Nëse plotësoni kriteret e mësipërme dhe keni dëshirë të punoni me ne, dërgoni CV-në tuaj me subjekt “Intervistues” në adresën e-mail: jhasa@albaconsul.com brenda datës 20/10/2019. #interviewer #apply #jobs #tirana #universitetidurres #durres #shkoder #vlore #gjirokaster #universitetet #aleksandërmoisiuuniversity #luigjgurakuqiuniversity #eqeremçabej #universitetiismailqemali

Share 2 0
chachawitz. Vue sur les montagnes albanaises entre Berat et Gjirokastër
24 septemb

Vue sur les montagnes albanaises entre Berat et Gjirokastër 24 septembre 2019 Entre deux averses, les montagnes se couvrent d'un drap de nuages blancs... #berat #gjirokaster #gjirokastra #mountains #albania #albanie #shqiperia #travel #europe #trip #voyage #backpacker #backpackergirl #voyageuse

Share 9 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

#Repost @cecofest (@get_repost) ・・・ #Repost @cakmak.events ・・・ The night he come home 🎃 👻 Our hero @tomigjikuria Limited ticket 🎫 1st November Çeço Touch @cecofest For reservation @cakmak.events PS: Without make up, mask or Halloween costume, the ticket is not valid !!! #halloween #halloweenparty #gjirokaster #çeçofest #party #goodmusic #positivevibes #bazzar #beautifulpeople #cakmakevents

Share 29 0

#Repost @kanttiadvanture • • • • • • Few more from Gjirokaster. Town itself was under a heavy construction. Streets were all torn down and heavy machines worked all over. You can easily tell the touristy streets were the ones under a face-lift. So we wandered a bit further, even got a bit lost at some point. Much love to the little workshop in the last pic! Pari kuvaa lisää Gjirokasterista. Kylä itse oli kovan uudistuksen alla. Tiet olivat kaikki revitty auki ja isot työkoneet jylisivät joka puolella. Näki selvästi, että juuri turistialueita parannettiin. Seikkailtiin siis vähän kauemmas ja jopa eksyttiin hetkeksi katujen lomaan. Viimeisessä kuvassa näkyy vähän kuinka kadut oli purettu kauppojen alta. Tämä symppis kauppa ihastutti meitä! Mies oli hyvin taitava ja omistautunut. #checkingjirokastra #unesco #gjirokaster

Share 73 0
perfemije.al. 🔴Nje loje teper aktive dhe argetuese per femije
🔴Luhet nga 2 persona

🔴Nje loje teper aktive dhe argetuese per femije 🔴Luhet nga 2 persona 🔴Permasat 42*42 🔴Cmimi 1800 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster

Share 1 0
fashion.jadore.tirana. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Ulje drastike  syze nga
4500 Leke i mer

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Ulje drastike  syze nga 4500 Leke i mer 1500 Leke ora nga 4500 Leke i mer 1500 Leke Portofola nga 3500 Leke i mer 1300 Leke Rripa lekure nga 3500 Leke i mer 1000 Leke e shhum.Produkte te tjera porosit tani online @jadore.aksesor__albania  telf #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱❤️

Share 35 0

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Ulje drastike  syze nga 4500 Leke i mer 1500 Leke ora nga 4500 Leke i mer 1500 Leke Portofola nga 3500 Leke i mer 1300 Leke Rripa lekure nga 3500 Leke i mer 1000 Leke e shhum.Produkte te tjera porosit tani online @jadore.aksesor__albania  telf #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱❤️

Share 135 0

#Repost @cakmak.events ・・・ The night he come home 🎃 👻 Our hero @tomigjikuria Limited ticket 🎫 1st November Çeço Touch @cecofest For reservation @cakmak.events PS: Without make up, mask or Halloween costume, the ticket is not valid !!! #halloween #halloweenparty #gjirokaster #çeçofest #party #goodmusic #positivevibes #bazzar #beautifulpeople #cakmakevents

Share 61 0

The night he come home 🎃 👻 Our hero @tomigjikuria Limited ticket 🎫 1st November Çeço Touch @cecofest For reservation @cakmak.events PS: Without make up, mask or Halloween costume, the ticket is not valid !!! #halloween #halloweenparty #gjirokaster #çeçofest #party #goodmusic #positivevibes #bazzar #beautifulpeople #cakmakevents

Share 14 0
dyqani.ne.bllok.jadore. Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine 
Ju qetesojne shikimin duk

Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine Ju qetesojne shikimin duke ju mbrojtur nga rrezet e demshme. Tek ne i gjeni me super oferte 1500 leke 📤📩🚕🛵 Porosit online 🕶📲📲 Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱

Share 7 0
jadore.accessories.al. Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine 
Ju qetesojne shikimin duk

Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine Ju qetesojne shikimin duke ju mbrojtur nga rrezet e demshme. Tek ne i gjeni me super Oferte 🎊 Porosit online 🕶📲📲 Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱

Share 6 0
kozmetik.jadore. Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine 
Ju qetesojne shikimin duk

Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine Ju qetesojne shikimin duke ju mbrojtur nga rrezet e demshme. Tek ne i gjeni me super oferte 1500 leke 📤📩🚕🛵 Porosit online 🕶📲📲 Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱

Share 5 0
fashion.jadore.tirana. Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine 
Ju qetesojne shikimin duk

Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine Ju qetesojne shikimin duke ju mbrojtur nga rrezet e demshme. Tek ne i gjeni me super oferte 1500 leke 📤📩🚕🛵 Porosit online 🕶📲📲 Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱

Share 10 0
jadore.aksesor__albania. Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine 
Ju qetesojne shikimin duk

Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine Ju qetesojne shikimin duke ju mbrojtur nga rrezet e demshme. Tek ne i gjeni me super oferte 1500 leke 📤📩🚕🛵 Porosit online 🕶📲📲 Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱

Share 9 0
jadore_outlet.1. Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine 
Ju qetesojne shikimin duk

Syzet e diellit duhet ti mbani ne cdo stine Ju qetesojne shikimin duke ju mbrojtur nga rrezet e demshme. Tek ne i gjeni me super oferte 1500 leke 📤📩🚕🛵 Porosit online 🕶📲📲 Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱

Share 4 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
jadore.aksesor__albania. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Ulje drastike  syze nga
4500 Leke i mer

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Ulje drastike  syze nga 4500 Leke i mer 1500 Leke ora nga 4500 Leke i mer 1500 Leke Portofola nga 3500 Leke i mer 1300 Leke Rripa lekure nga 3500 Leke i mer 1000 Leke e shhum.Produkte te tjera porosit tani online @jadore.aksesor__albania  telf #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱❤️

Share 361 2