(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
karsisinema. The Match Factory Girl (Aki Kaurismäki, 1990)
#karsisinema #thematchfa

The Match Factory Girl (Aki Kaurismäki, 1990) #karsisinema #thematchfactorygirl #akikaurismaki #katioutinen

Share 576 4
karsisinema. Ailesini bir kazada kaybeden Joaquin yürüme engelli bir mühendistir. M

Ailesini bir kazada kaybeden Joaquin yürüme engelli bir mühendistir. Maddi sıkıntılar yaşayan Joaquin, borçlarını ödemek için evindeki bir odayı kiraya vermeye karar vermesiyle rutin hayatı değişmeye başlar. Al final del tunel (Rodrigo Grande, 2016) #karsisinema #rodrigogrande #alfinaldeltúnel #film #leonardosbaraglia

Share 545 7
karsisinema. \"Hiç kimse için daha iyi bir dünya dilemiyorum!\"
American Psycho (Mary

"Hiç kimse için daha iyi bir dünya dilemiyorum!" American Psycho (Mary Harron, 2000) #karsisinema #americanpsycho #maryharron #christianbale #jaredleto

Share 1168 3
karsisinema. Cold War (Pawel Pawlikowski, 2018)
#karsisinema #coldwar #pawelpawliko

Cold War (Pawel Pawlikowski, 2018) #karsisinema #coldwar #pawelpawlikowski #film #agatakulesza #joannakulig

Share 2321 7
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
karsisinema. The Tree of Life (Terrence Malick, 2011)
#karsisinema #thetreeoflife #

The Tree of Life (Terrence Malick, 2011) #karsisinema #thetreeoflife #terrencemalick #bradpitt #film #seanpenn

Share 660 1
karsisinema. Bibi Andersson, Ingmar Bergman ve Liv Ullmann, Persona film setinde. (

Bibi Andersson, Ingmar Bergman ve Liv Ullmann, Persona film setinde. (1966) #karsisinema #bibiandersson #livullmann #ingmarbergman #film #set #persona

Share 1259 3
ulas.issi. #Repost @karsisinema
・・・
\"Seçim yapmadığın sürece, kalan olasılıkların

#Repost @karsisinema ・・・ "Seçim yapmadığın sürece, kalan olasılıkların hepsi mümkündür.“ Mr. Nobody (Jaco Van Dormael, 2009) #karsisinema #mrnobody #jacovandormael #jaredleto #dianekruger

Share 15 0
karsisinema. Yaşamın Kıyısında (Fatih Akın, 2007)
#karsisinema #yaşamınkıyısında #f

Yaşamın Kıyısında (Fatih Akın, 2007) #karsisinema #yaşamınkıyısında #fatihakin #nurgülyeşilçay #tuncelkurtiz

Share 1055 15
karsisinema. \"Seçim yapmadığın sürece, kalan olasılıkların hepsi mümkündür.“ Mr. No

"Seçim yapmadığın sürece, kalan olasılıkların hepsi mümkündür.“ Mr. Nobody (Jaco Van Dormael, 2009) #karsisinema #mrnobody #jacovandormael #jaredleto #dianekruger

Share 1332 3
karsisinema. \"Neden rahat etmek için saçma sapan konuşma gereksinimi duyarız?\"
Pulp

"Neden rahat etmek için saçma sapan konuşma gereksinimi duyarız?" Pulp Fiction (Quentin Tarantino, 1994) #karsisinema #pulpfiction #quentintarantino #johntravolta #samuelljackson

Share 1815 3
karsisinema. Raw (Julia Ducournau, 2016)
#karsisinema #raw #juliaducournau #garance

Raw (Julia Ducournau, 2016) #karsisinema #raw #juliaducournau #garancemarillier #film

Share 807 5
karsisinema. Eternity and a Day (Theo Angelopoulos, 1998)
#karsisinema #theoangelop

Eternity and a Day (Theo Angelopoulos, 1998) #karsisinema #theoangelopoulos #brunoganz #film #sonsuzlukvebirgün

Share 2784 34
karsisinema. “Ve adımını atar atmaz
garip odamda çiçekler açıyor.”
Hakkari'de Bir M

“Ve adımını atar atmaz garip odamda çiçekler açıyor.” Hakkari'de Bir Mevsim (Erden Kıral, 1983) #karsisinema #hakkaridebirmevsim #feritedgü #erdenkıral #gencoerkal

Share 2079 7
karsisinema. A Summer’s Tale (Eric Rohmer, 1996)
#karsisinema #asummerstale #ericro

A Summer’s Tale (Eric Rohmer, 1996) #karsisinema #asummerstale #ericrohmer #amandalanglet

Share 1240 1
karsisinema. \"Aslında iyi öğrenim görmüş, dürüst, adil bir insansın. Ancak yeri gel

"Aslında iyi öğrenim görmüş, dürüst, adil bir insansın. Ancak yeri geldiğinde bu erdemlerinle insanları boğan, küçük düşüren, aşağılayan bir hava taşıyorsun." Kış Uykusu (Nuri Bilge Ceylan, 2014) #karsisinema #wintersleep #nuribilgeceylan #halukbilginer #melisasözen

Share 5603 16
karsisinema. Life, and Nothing More (Abbas Kiarostami, 1992)
#karsisinema #abbaskia

Life, and Nothing More (Abbas Kiarostami, 1992) #karsisinema #abbaskiarostami #lifeandnothingmore #film

Share 1065 1
karsisinema. Birol Ünel ve Fatih Akın, ‘Duvara Karşı’ film setinde. (2004)
#karsisi

Birol Ünel ve Fatih Akın, ‘Duvara Karşı’ film setinde. (2004) #karsisinema #fatihakin #birolünel #duvarakarşı #film #set

Share 2301 10
karsisinema. \"Anıların son kullanma tarihi var mıdır ? Hatıralar kutulansaydı onlar

"Anıların son kullanma tarihi var mıdır ? Hatıralar kutulansaydı onlarında son kullanma tarihi olur muydu? Eğer öyleyse asırlar boyu bozulmamalarını isterdim." Chungking Express (Wong Kar-wai, 1994) #karsisinema #chungkingexpress #wongkarwai #fayewong #tonyleungchiuwai

Share 1418 12
karsisinema. Melancholia (Lars Von Trier, 2011)
#karsisinema #melancholia #larsvont

Melancholia (Lars Von Trier, 2011) #karsisinema #melancholia #larsvontrier #kirstendunst #charlottegainsbourg

Share 1786 13
karsisinema. \"Bir hiç olmak çok üzücüdür beyler. İnsanlar hep aranmak ister, dinlen

"Bir hiç olmak çok üzücüdür beyler. İnsanlar hep aranmak ister, dinlenmek ister, hayatta bir kez de olsa önemli olmak ister." 12 Angry Men (Sidney Lumet, 1957) #karsisinema #12angrymen #sidneylumet #film #henryfonda

Share 2419 11
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
karsisinema. Les amants du Pont-Neuf (Leos Carax, 1991)
#karsisinema #juliettebinoc

Les amants du Pont-Neuf (Leos Carax, 1991) #karsisinema #juliettebinoche #leoscarax #lesamantsdupontneuf #leoscarax

Share 1027 5
karsisinema. Bir zamanlar Jim Jarmusch ve Courtney Love
#karsisinema #jimjarmusch #

Bir zamanlar Jim Jarmusch ve Courtney Love #karsisinema #jimjarmusch #courtneylove #onceoponatime

Share 699 4
karsisinema. \"Akıllı bir adam, kendine karşı acımasız değilse gururlu da olamaz.\"
Y

"Akıllı bir adam, kendine karşı acımasız değilse gururlu da olamaz." Yeraltı (Zeki Demirkubuz, 2012) #karsisinema #yeraltı #zekidemirkubuz #engingünaydın #serhattulumluer #film

Share 3699 6
ayseburcueren. Bu...👍🙏👏💕 #Repost @karsisinema
• • • • • •
Haluk Bilginer, 47. Ulu

Bu...👍🙏👏💕 #Repost @karsisinema • • • • • • Haluk Bilginer, 47. Uluslararası Emmy ödülleri'nde Şahsiyet dizisindeki performansıyla en iyi erkek oyuncu seçildi. #karsisinema #halukbilginer #şahsiyet #emmy2019

Share 95 2
karsisinema. Haluk Bilginer, 47. Uluslararası Emmy ödülleri'nde  Şahsiyet dizisinde

Haluk Bilginer, 47. Uluslararası Emmy ödülleri'nde Şahsiyet dizisindeki performansıyla en iyi erkek oyuncu seçildi. #karsisinema #halukbilginer #şahsiyet #emmy2019

Share 9195 30
karsisinema. \"Bence hepimiz özel tuzaklarımızdayız, onlara sıkışmışız ve hiçbirimiz

"Bence hepimiz özel tuzaklarımızdayız, onlara sıkışmışız ve hiçbirimiz çıkamıyoruz. " Psycho (Alfred Hitchcock,1960) #karsisinema #psycho #alfredhitchcock #anthonyperkins #janetleigh

Share 1681 8
karsisinema. L'Eclisse (Michelangelo Antonioni, 1962)
#karsisinema #leclisse #miche

L'Eclisse (Michelangelo Antonioni, 1962) #karsisinema #leclisse #michelangeloantonioni #monicavitti #alaindelon

Share 762 4