(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
karsisinema. Andre, şehrin yarısına on binlerce dolar olan borcu olan beceriksiz bi

Andre, şehrin yarısına on binlerce dolar olan borcu olan beceriksiz bir dolandırıcıdır. Kendi güvenliği için hapse girmek istesede giremez. Bir gün tesadüfen Angel-a isimli gizemli bir kadın ile karşılaşır ve hayatı farklı bir yol almaya başlar. Angel-A (Luc Besson, 2005) #karsisinema #jameldebbouze #rierasmussen #lucbesson #angela

Share 1375 14
karsisinema. “Özel biriyle birlikte olduğunu, çenesini kapatıp karşılıklı susabildi

“Özel biriyle birlikte olduğunu, çenesini kapatıp karşılıklı susabildiği zaman anlıyor insan.” Pulp Fiction (Quentin Tarantino, 1994) #karsisinema #johntravolta #samuelljackson #umathurman #quentintarantino #pulpfiction

Share 2031 12
karsisinema. “Ve ölümün gölgesi, gözkapaklarımı kaplıyor
Beni bırak, beni bırak; gü

“Ve ölümün gölgesi, gözkapaklarımı kaplıyor Beni bırak, beni bırak; günlerim sadece bir nefes.” The House Is Black (Forugh Farrokhzad, 1963) #karsisinema #evkaradır #thehouseisblack #foroughfarrokhzad

Share 1271 10
karsisinema. Akira Kurosawa, Francis Ford Coppola ve George Lucas
#karsisinema #geo

Akira Kurosawa, Francis Ford Coppola ve George Lucas #karsisinema #georgelucas #francisfordcoppola #akirakurosawa

Share 1316 11
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
karsisinema. “Ben artık önemliyim. Herkes beni seviyor. Yakında milyonlarca kişi be

“Ben artık önemliyim. Herkes beni seviyor. Yakında milyonlarca kişi beni görecek ve benden hoşlanacak. Onlara senden ve babandan bahsedeceğim. Bize nasıl iyi davrandığını. Hatırladın mı? Bu, sabahları uyanmak için iyi bir sebep. Kırmızı elbiseye girmem için, kilo vermem için bir sebep. Gülümsemem için bir sebep. Yarını çok güzel gösteriyor. Elimde ne var? Neden yatağı yapıp bulaşıkları yıkayayım? Yapıyorum ama neden yapayım? Yalnızım. Baban gitti, sen de gittin. Bakacak kimsem kalmadı. Elimde ne var? Yalnızım ve yaşlıyım.” Requiem for a Dream (Darren Aronofsky, 2000) #karsisinema #jenniferconnelly #jaredleto #requiemforadream #darrenaronofsky

Share 3096 63
karsisinema. The Lighthouse (Robert Eggers, 2019)
#karsisinema #willemdafoe #robert

The Lighthouse (Robert Eggers, 2019) #karsisinema #willemdafoe #robertpattinson #thelighthouse #roberteggers

Share 1548 5
karsisinema. The Shining (Stanley Kubrick, 1980)
#karsisinema #jacknicholson #shell

The Shining (Stanley Kubrick, 1980) #karsisinema #jacknicholson #shelleyduvall #theshining #stanleykubrick

Share 1576 21
rustamzade.elvin. #repost @karsisinema
・・・
Amator (Krzysztof Kieslowski, 1979)
#karsisin

#repost @karsisinema ・・・ Amator (Krzysztof Kieslowski, 1979) #karsisinema #amator #krzysztofkieslowski #film #camerabuff

Share 53 0
karsisinema. Dogtooth (Yorgos Lanthimos, 2009)
#karsisinema #dogtooth #yorgoslanthi

Dogtooth (Yorgos Lanthimos, 2009) #karsisinema #dogtooth #yorgoslanthimos #marytsoni #angelikipapoulia

Share 1749 32
karsisinema. “Birbirlerinden nefret eden bir karı-kocadan daha korkunç bir şey olab

“Birbirlerinden nefret eden bir karı-kocadan daha korkunç bir şey olabilir mi?” Scener ur ett äktenskap (Ingmar Bergman, 1973) #karsisinema #livullmann #ingmarbergman #scenesfromamarriage

Share 2198 8
rustamzade.elvin. #repost @karsisinema
・・・
Possession (Andrzej Zulawski, 1981)
#karsisin

#repost @karsisinema ・・・ Possession (Andrzej Zulawski, 1981) #karsisinema #andrzejzulawski #possession #isabelleadjani #film

Share 61 1
karsisinema. Chungking Express (Wong Kar-wai, 1994)
#karsisinema #chungkingexpress

Chungking Express (Wong Kar-wai, 1994) #karsisinema #chungkingexpress #fayewong #tonyleungchiuwai #wongkarwai

Share 1194 29
karsisinema. “Salak mısınız nesiniz Hamiyet Hanım?”
Güneşin Oğlu (Onur Ünlü, 2008)

“Salak mısınız nesiniz Hamiyet Hanım?” Güneşin Oğlu (Onur Ünlü, 2008) #karsisinema #halukbilginer #özgünamal #güneşinoğlu #onurünlü

Share 2880 22
karsisinema. Sudi ve Ali, bir inşaatta işçi olarak çalışan iki gençtir. Günün birin

Sudi ve Ali, bir inşaatta işçi olarak çalışan iki gençtir. Günün birinde inşaatın ortasına bırakılan bir cesedi gömmek zorunda kalmalarıyla hayatları büyük değişime uğrayacaktır. İnşaat (Ömer Vargı, 2003) #karsisinema #şevketçoruh #emrekınay #ahmetmümtaztaylan #inşaat #ömervargı

Share 737 5
karsisinema. Tolga Karaçelik ve Nadir Sarıbacak, Sarmaşık film setinde. (2015)
#kar

Tolga Karaçelik ve Nadir Sarıbacak, Sarmaşık film setinde. (2015) #karsisinema #film #set #sarmaşık #nadirsarıbacak #tolgakaraçelik

Share 3080 22
karsisinema. “Uzun hikaye karışık...”
Masumiyet (Zeki Demirkubuz, 1997)
#karsisinem

“Uzun hikaye karışık...” Masumiyet (Zeki Demirkubuz, 1997) #karsisinema #halukbilginer #deryaalabora #güvenkıraç #masumiyet #zekidemirkubuz

Share 3100 21
karsisinema. Amélie (Jean-Pierre Jeunet, 2001)
#karsisinema #amelie #audreytautou #

Amélie (Jean-Pierre Jeunet, 2001) #karsisinema #amelie #audreytautou #jeanpierrejeunet

Share 1229 1
karsisinema. yaz bitmiş yazıt bırakmaksızın,
dünya neşeyle esrik,
ama yeterli değil

yaz bitmiş yazıt bırakmaksızın, dünya neşeyle esrik, ama yeterli değil. sonsuz yaşamın himayesi, ilgisiyle mest oldum, ikna oldum şansıma, ama yeterli değil. hiçbir yaprak, asla sararmadı, hiçbir dal hoyratça kopmadı, gün, cam gibi, her şeyi yıkadı, ama yeterli değil. Stalker (Andrei Tarkovsky, 1979) #karsisinema #stalker #andreitarkovsky #anatolisolonitsin #nikolaygrinko

Share 1936 10
kisacasinema. Uzak (Nuri Bilge Ceylan, 2002)
#karsisinema #distant #mehmetemintoprak
Share 37 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
karsisinema. Léolo (Jean-Claude Lauzon, 1992)
#karsisinema #leolo #jeanclaudelauzon

Léolo (Jean-Claude Lauzon, 1992) #karsisinema #leolo #jeanclaudelauzon #maximecollin #film

Share 1059 47
karsisinema. “Bugün hava çok soğuk. Hayvanların suyuna 4 şişe alkol kat...”
A Time

“Bugün hava çok soğuk. Hayvanların suyuna 4 şişe alkol kat...” A Time for Drunken Horses (Bahman Ghobadi, 2000) #karsisinema #atimefordrunkenhorses #bahmanghobadi #sarhoşatlarzamanı

Share 1606 19
afilisinema1. Bulutları Beklerken (Yeşim Ustaoğlu, 2003)
#karsisinema #yeşimustaoğlu

Bulutları Beklerken (Yeşim Ustaoğlu, 2003) #karsisinema #yeşimustaoğlu #bulutlarıbeklerken #waitingfortheclouds

Share 147 0
afilisinema1. Uzak (Nuri Bilge Ceylan, 2002)

Post by @yilmazulkercim

#karsisinema

Uzak (Nuri Bilge Ceylan, 2002) Post by @yilmazulkercim #karsisinema #mehmetemintoprak #muzafferözdemir #nuribilgeceylan

Share 73 0
karsisinema. Uzak (Nuri Bilge Ceylan, 2002)
#karsisinema #distant #mehmetemintoprak
Share 2317 37
karsisinema. Don’t Look Now (Nicolas Roeg, 1973)
#karsisinema #nicolasroeg #dontloo

Don’t Look Now (Nicolas Roeg, 1973) #karsisinema #nicolasroeg #dontlooknow

Share 556 1
karsisinema. “Bloklar gecede canavar gibi yükselmişti...”
C Blok (Zeki Demirkubuz,

“Bloklar gecede canavar gibi yükselmişti...” C Blok (Zeki Demirkubuz, 1994) #karsisinema #cblok #zekidemirkubuz #serapaksoy #fikretkuskan

Share 2557 14
zuhal_olcayy. ・・・
“İnan bana, aradığın hayal değilim ben, hiç değilim...”
Gizli Yüz

・・・ “İnan bana, aradığın hayal değilim ben, hiç değilim...” Gizli Yüz (Ömer Kavur, 1991) #karsisinema #gizliyüz #ömerkavur #zuhalolcay #fikretkuşkan @zuolcay

Share 42 1
karsisinema. Dancer in the Dark (Lars von Trier, 2000)
#karsisinema #björk #larsvon

Dancer in the Dark (Lars von Trier, 2000) #karsisinema #björk #larsvontrier #dancerinthedark #catherinedeneuve

Share 1853 39
karsisinema. “Geri döndüğün zaman her şey değişmiş oluyor... Çark kırılmış, bulmaya

“Geri döndüğün zaman her şey değişmiş oluyor... Çark kırılmış, bulmaya geldiğin gitmiş, senin olan kayıp...” Nuovo Cinema Paradiso (Giuseppe Tornatore, 1988) #karsisinema #nuovocinemaparadiso #giuseppetornatore #philippenoiret

Share 2183 16